Youtube'dan Nasıl Para Kazanılır?
          Youtube'dan para kazanmak hiç de kolay değil özellikle de biz TÜRK youtuberları(Youtube'a içerik video sağlayıcı yani video yükleyen herkes) için.
Dünyada başka ülkelerde ve başka dillerde youtuberlık yapanlar maalesef bizden kat ve kat öndeler ve bizden daha fazla kazanabiliyorlar. Biz Türklerde henüz bu yolunda başında olsak dahi içimizde çoktan olayı çözmüş profesyonelleşmiş arkadaşlarımızda var.
Bizde size şimdi youtube'dan nasıl bir gelir kapısı oluşturulabilir onu anlatıcaz.
Öncelikle Youtube Dünyanın en çok ziyaret edilen 3. sitesidir.
Youtube en büyük video arama motorudur.
Youtube videoları tüm arama motorlarında ve Google arama sonuçlarında indexlenir.
Youtube günlük 3 milyar ziyaretci almakta ve bu sayı hergün artmaktadır.
Youtube mobile günlük 100 milyon ziyaretci alıyor ve bu sayıda hergün artıyor.
Bütün bu rakamlar ne kadar büyük bir pasta olduğunun kanıtıdır ve neden bir dilimde siz almayasınız.
Sabır ve emek isteyen o kadar da kolay olmayan bu işi kafaya takan herkes yapabilir.Önemli de bir yan gelir olucaktır ve zamanla insanları bu işe teşfik edecektir.Youtube'dan para kazanma Bizler için yepyeni önemli bir fırsattır. Youtube Türkçe arayüzünün devreye girmesi Türkiye de bu gelir modelinin artmasını sağlayacak faktörler arasında. Çoğu insan için hobi olan video içerik üretimini bir iş modeli haline dönüştürebileceğiz.
Peki tüm bunlar nasıl gerçekleşecek
1-İçerik yani video üretin
2 Youtube'daki izleyici sayınızı arttırın.
Tüm iş bu 2 ana adımdan ibaret.
Fakat bunları nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Burada Paratube sistemi devreye giriyor. Size tüm bunları nasıl yapacağınızı videolu eğitimlerle anlatıyor.
Paratube ile etkili video hazırlamayı ve Google'da ilk sayfaya çıkarak daha çok ziyaretçi sağlamayı kolaylıkla öğrenebilirsin.